39d73c5c-41f4-46c0-864d-7458bcf6bbd2_edited_edited.jpg

מי אני?

ליצור.לבשל.ללמד

אז למה גברת פוטטו?

נתחיל בזה שתמיד אהבתי לבשל, ואחד מחומרי הגלם האהובים עליי הוא תפוח אדמה, מבחינתי אפשר להכין איתו כמעט כל דבר. 

מרבית חיי הייתי בסביבה של אוכל, גם בגלגול הקודם שלי כמנהלת הפקה בתחום האירועים, אך לא הרגשתי את החיבור המדויק ועל כן בישלתי רק לחברים ומשפחה.

בשנה האחרונה עזבתי עבודה ויצאתי ל"חיפוש עצמי".

באחד הימים, בזמן סיבוב קניות בשוק עם אמא, הבחנתי בתפוח אדמה אדום בצורת לב (תפוחי האדמה בעצמם קראו לי), מיד עצרתי, צילמתי וקניתי אותו, שמרתי אותו עד שנאלצנו להיפרד.

במהלך אותו שבוע נתקלתי בטבע מספר פעמים בצורת הלב (עלים, אבנים בים), ובכל מיני אופנים התחלתי להבחין במתנות של הטבע. פתאום דברים התחברו והתיישבו בדיוק במקום. הרגשתי שהטבע מעניק לי אהבה והבנתי שאני רוצה להעניק בחזרה.

כך התחלתי ליצור את המטבח הטבעוני שלי, מתוך רצון להנגיש את המטבח הטבעוני לכל בית.

לקחתי טעמים מוכרים, רובם מתבססים על מתכונים של אמא וסבתא ובמשך תקופה ארוכה "טבענתי" אותם ובכך יצרתי את התפריט אותו אני מציעה.

מה שמניע אותי הוא הרצון ליצור, לחדש ולהביא כל הזמן תבשילים ומאכלים שונים.

אני אוהבת לחקור וליצור (אם לא הייתי בשלנית הייתי חוקרת וירוסים או ים). אני קוראת לבישול "מחקר" כי מבחינתי לקחת חומר גלם אחד או שניים ולגלות את התכונות של המוצרים ומה אפשר ליצור מהם זה חקר המזון.

במשך שנים קיימת בי התשוקה לאוכל ובמקביל למחקר וליצירה, אני מוצאת שבאוכל הטבעוני אני מצליחה להביא את היכולות שלי והרצון לחקור וליצור דברים חדשים והביטוי הוא נפלא ומרגיש לפעמים אינסופי.

התפריט שלי משתנה קצת כל שבוע, כי אני מאמינה שיש עוד טעמים להגיע אליהם, ולא מפסיקה לחפש את הטעם הנכון. אני מאפשרת ללקוחות שלי לאתגר אותי ומחפשת עבורם את הטעם שכל כך חסר להם במטבח הטבעוני.

מזמינה אתכם לאתגר אותי בעצמכם, ליהנות מהטעמים ומבטיחה לשתף אתכם גם במתכונים ולהעשיר את המטבח שלכם בחומרי גלם שאולי לא הכרתם (חלקם אפילו לא יהיו תפוח אדמה )

ממני,

גברת פוטטו